Наверх

«Цьогоріч опалювальний сезон може стати надскладним», – Сергій Моргунов

У Вінниці відбулося засідання оперативного штабу з підготовки до опалювального сезону. Він може стати надскладним, враховуючи агресію рф проти нашої країни. Щоб мешканці Вінниці мали безперебійно тепло, світло, воду, газ – усі служби повинні мобілізувати зусилля. Про це повідомляє Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук.
Важливо бути готовими як до штатного проходження опалювального сезону, так і до надзвичайних ситуацій. Ворог не зупиняється ні перед чим: нищить цивільні об’єкти, може завдати ударів й по інфраструктурі. Місту потрібні альтернативні рішення.
Про стан готовності комунального господарства до зими.
Підприємства теплокомуненерго прозвітували про виконання 80% запланованих робіт з ремонту котелень, мереж, теплопунктів. Такий ж відсоток готовності озвучили у газовій службі. Облводоканал вже замінив 54% аварійних водопроводів. Енергетики продовжують ремонтувати обладнання трансформаторних підстанцій, наразі завершено більше половини з переліку. Керівники підприємств запевнили: до початку опалювального сезону встигнуть.
Мер Вінниці доручив збільшити кількість аварійних бригад, які могли б оперативно відновлювати послуги. Щодо запасу деревини для твердопаливних котелень – забезпечити і постійно підтримувати місячний резерв.
“Стоїть завдання і щодо закупівлі 250 генераторів різної потужності для потреб критичної інфраструктури. Допоможемо коштами комунальним муніципальним підприємствам, готові підтримати на умовах співфінансування й обласні підприємства комунальної власності. Антикризові заходи передбачають й облаштування пунктів обігріву у житлових масивах. Більше 1200 багатоповерхівок мають підвали, де це можна зробити. Деякі об’єднання співвласників вже запаслися генераторами та обігрівачами. Відпрацьовуємо далі питання щодо доукомплектування спільно з ОСББ та управлінськими компаніями.”, – дописує Сергій Моргунов.
Якщо ж у будинку немає можливості організувати пункт обігріву, для цих цілей визначать комунальні заклади у різних мікрорайонах.
Вінничани розуміють, наскільки може бути цінною кожна гігакалорія тепла і вже зараз готуються до зими. Хт намагається утеплитись, хто купує твердопаливні котли чи електрообігрівачі, хто об’єднався з сусідами та займається енергозбереженням у будинку. Мер міста закликав поставитись до цього відповідально.
“Чим більше громада зуміє згуртуватися проти викликів, тим впевненіше ми зможемо пройти цей період. Працюємо разом – командою. Маємо вистояти!”, – додав Моргунов.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin