Наверх

Росія додала до списку «недружніх» країн Данію, Грецію, Словенію, Хорватію та Словаччину

Данія, Греція, Словенія, Хорватія та Словаччина потрапили до списку країн, які, за твердженням влади Росії, здійснюють «недружні дії” щодо російських компаній та громадян. Розпорядження щодо внесення вказаних країн до такого списку підписав прем’єр-міністр Росії Михайло Мішустін.

 

Згідно з документом, Словенія та Хорватія не зможуть наймати співробітників з Росії у свої дипмісії та консульства. Греції дозволили укласти трудові договори із 34 працівниками, Данії – з 20, Словаччини – із 16.

 

Тепер до списку «недружніх» у Росії входять 48 країн і територій, зокрема держави Євросоюзу, Великобританія, США, Канада та Японія. Початковий перелік було затверджено урядом РФ у березні. Тоді до списку внесли країни, які запровадили або підтримали санкції проти Росії у відповідь на її вторгнення в Україну.

 

1 квітня «недружні» країни, за дорученням Путіна, зобов’язані вести розрахунки за газ тільки в рублях. Частина європейських компаній на це не погодилася. Зокрема, платити за російський газ у рублях відмовилися Болгарія, Данія, Нідерланди, Польща та Фінляндія. «Газпром» припинив постачання палива до цих країн.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin