Наверх

У Вінниці відновили роботу 24 з 27 релокованих компаній

У Вінниці відновили роботу 24 з 27 релокованих компаній. На підприємствах, переміщених з гарячих точок, працюють 260 фахівців.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«В основному разом зі своїм підприємством переїжджає менеджмент та інженерно-технічний персонал. Решту потрібних спеціалістів шукають на місці. Кожен робітник в тилу – це як солдат на фронті. Ми маємо виграти економічну війну, тому важливо допомагати бізнесу облаштовуватись на новому місці. Люди мають отримувати дохід, а громада – надходження до бюджету»,- повідомив очільник міста.

За його даними, найбільше підприємств Вінниця прийняла з Маріуполя. Також до міста переїхали з Харкова, Києва, Мелітополя, Херсона, Дніпра, Донеччини, Луганщини. 27-ме за рахунком – з міста Сєвєродонецьк, де не припиняються обстріли та ведуться запеклі бої з окупантами.

 

Релокований бізнес переважно спеціалізується на машинобудуванні, логістичній діяльності та торгівлі.

«Продовжуємо обробляти заявки від потенційних партнерів. Наразі ще п’ять підприємств розглядають Вінницю для перенесення своїх потужностей. Пропонуємо майданчики та приміщення, допомагаємо з перереєстрацією. Разом ми працюємо на нашу Перемогу», – заявив Сергій Моргунов.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin