Наверх

Україна не зможе прийняти “Євробачення-2023”

Україна не зможе прийняти “Євробачення-2023”, конкурс можуть передати Великій Британії, заявили організатори конкурсу.

“Європейська мовна спілка хотіла би подякувати UA:Суспільне за щиру співпрацю та відданість розгляду всіх сценаріїв протягом тижнів після перемоги Kalush Orchestra’s 14 травня в Турині та розділити сум і розчарування, що конкурс наступного року не відбудеться в Україні”, — повідомили у Європейській мовній спілці.

Відповідно до правил конкурсу, організатори тепер розпочнуть переговори з BBC щодо можливого проведення пісенного конкурсу Євробачення-2023 року у Великій Британії. Саме кандидат від Сполученого Королівства посів друге місце на Євробаченні-2022.

“Ми прагнемо, щоб перемога України знайшла відображення у шоу наступного року. Це буде для нас пріоритетом у наших дискусіях з можливими господарями”, — повідомили у Європейській мовній спілці.

Пісенний конкурс “Євробачення” — одна з найскладніших телевізійних постановок у світі. Над нею працюють тисячі людей, потрібні 12 місяців на підготовку, пояснили організатори. Вони додали, що ухвалюючи відповідне рішення, довелося врахувати війну, що триває в Україні.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin