Наверх

Випускники вінницьких шкіл долучились до патріотичного відеочеленджу «Vypusknyky2022_Peremoga»

Вінницькі випускники створили відеозаписи виконання гімну січових стрільців «Ой, у лузі червона калина» – пісні, яка вже стала символом національного супротиву в боротьбі з російською агресією.

 

Публікували ролики у соціальних мережах під єдиним хештегом #Vypusknyky2022_Peremoga. Така ініціатива стала альтернативою традиційним випускним вечорам, які у цьому році скасовано через ситуацію в країні.

 

У своїх відео діти використовували державну символіку та кадри з реалій сьогодення. Сам гімн співали переважно у національному вбранні. Деякі виступи виконувались у супроводі музичних інструментів та доповнювались танцювальними флешмобами. В окремих закладах до патріотичної ініціативи долучилися батьки випускників та педагоги.

 

Челендж мав на меті підняти бойовий дух силою мистецтва та об’єднати випускників 2022 року у їх прагненні до Перемоги України.

 

«Ми маємо пишатися нашими учнями. Адже патріотизм, який вони проявляють, долучаючись до волонтерських проектів, благодійних акцій, челенджів, вкотре доводить, що відбудова нашої держави в руках надійного покоління», – зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin