Наверх

«100 днів лютого»: у Львові провели акцію, присвячену війні

На площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку у Львові провели перформанс «100 днів лютого». Акція присвячена 100 дням війни від початку вторгнення Росії на територію України.

 

Артисти Львівського оперного театру і балету виконали фрагмент балету «Лілея». За сюжетом молода закохана пара тішиться життям – і раптом війна. Хлопець іде захищати країну.

 

«Це символічно відображено ті події, які відбуваються сьогодні, які переживаємо. Акція присвячена 100 дням повномасштабної війни Росії проти України. Ми назвали її «100 днів лютого», що є символом того, що життя України триває далі в лютому, ми не можемо прийти до нормального життя», ‒ каже Ірина Гаврилюк, керівниця департаменту з питань культури, національностей і релігії Львівської обласної військової адміністрації.

 

Під час акції зачитали вірш, присвячений війні.

 

«Моя поезія передає те, що відчуваю сьогодні, а це біль за дітей, дорослих, які втратили життя, домівки, відчуваю гордість за українських захисників. Я вірю у перемогу, що ми боремося за істинну незалежність», ‒ говорить поетеса Ілона Ельтек.

 

«Кожен день усвідомлюю війну. Я приїхала з дитиною з Харкова, живемо у Стрию. Дуже тяжко все це переносити, читаємо новини. Важко українським захисникам, але ми віримо у перемогу», ‒ говорить переселенка Анна з Харкова, яка прийшла на акцію.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin