Наверх

«Ви вже переможці, тому що кожен з вас впорався зі своїм завданням – завершити навчальний рік», – Сергій Моргунов школярам

Сьогодні, 3 червня, у вінницьких школах завершився навчальний рік, свято Останнього дзвоника заклади провели онлайн. До школярів та цьогорічних випускників звернувся міський голова Сергій Моргунов. На своїй сторінці у фейсбук та у телеграм-каналі він побажав дітям перемог у житті та спільної Перемоги для всієї України.

 

Очільник громади зауважив, що нове покоління школярів – особливе. Діти сміливі, самостійні і дорослі не по роках. Ними захоплюється весь світ, тому що вони – українці, й представляють найвідважніший і найволелюбніший народ.

 

«Сьогодні – останній дзвоник. Зазвичай це свято. І я би хотів, щоб цього року дзвоник пролунав для кожного з вас у рідній школі. Буду з вами відвертий: війна, яку розгорнула проти нас росія, змінила наші плани. Але ж ми з вами ніколи не здаємось, правда? Ви вже переможці, тому що кожен з вас впорався зі своїм завданням – завершити навчальний рік. Ви пройшли черговий рівень. І це не комп‘ютерна гра, а реальне життя. Ви стали не просто розумнішими, а мудрішими. Бо доводилось швидко навчатись новим речам – і не тільки за шкільною програмою», – написав Сергій Моргунов.

 

Міський голова додав, що випускникам цього дня традиційно дають настанови.

 

«Важливо пам‘ятати одне: ваше майбутнє – це те, у що вірите. Вірте в краще, йдіть за голосом серця – і будьте щасливими. Школа вам у цьому допоможе, упевнений», – говорить очільник міста.

 

Також Сергій Моргунов згадав про свою 33-тю школу, однокласників та вчителів, які назавжди залишили теплі спогади.

 

«І всім учням – вже колишнім і тим, кого знов чекатиме школа, – хочу побажати перемог у житті і Великої Перемоги для всіх нас, яка обов‘язково буде! Слава Україні!» – наголошує Сергій Моргунов.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin