Наверх

Бібліотека-філія № 13 пропонує змістовне дозвілля для людей віком 60+

Активних, товариських та молодих душею запрошує клуб «Неспокійні серця», який ось уже понад 20 років діє при бібліотеці-філії №13 (просп.Космонавтів,39). Увесь цей час його незмінним натхненником та організатором є Тетяна Ковальчук. Жінка переконує, вік не перешкода для тих, хто цінує життя і прагне поділитися своєю енергією з іншими. Зустрічі клубу відбуваються в кожний останній четвер місяця о 12:00.

 

«Ми об’єднуємо людей поважного віку для їхнього культурного відпочинку, відкриття нових неповторних талантів, обміну досвідом. Для невимушеного спілкування та приємного дозвілля створюємо всі необхідні умови», – каже керівниця клубу Тетяна Ковальчук.

 

А завідувачка бібліотеки та постійний модератор таких зустрічей Ірина Продан повідомила, що наразі клуб налічує 25 учасників. Усі вони достатньо творчі та націлені на новий досвід та спілкування.

 

«Засідання клубу проходять у формі літературно-мистецьких вечорів, зустрічей з вінницькими письменниками, відомими людьми. Надзвичайно популярними є також відзначення дня іменинника та різних свят, знайомство з українськими традиціями та звичаями», – розповіла завідувачка бібліотеки-філії №13 Ірина Продан.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin