Наверх

На Вінниччині на одне робоче місце претендують 19 безробітних

На кінець травня цього року кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до Вінницької обласної служби зайнятості, становила 872 одиниці.

 

Це втричі менше, ніж на відповідний період минулого року.

 

В середньому, на одне вільне робоче місце претендує 19 безробітних.

 

Про це повідомили у Вінницькій обласній службі зайнятості.

За видами економічної діяльності найбільше вакансій:

  • сільському господарстві (22,9%),
  • переробній промисловості (24,4%),
  • оптовій та роздрібній торгівлі (13,5%),
  • транспорті (7,8%),
  • охороні здоров’я (6,1%),
  • на підприємствах постачання електрики, газу (3,9%),
  • на будівництві (3,7%),
  • в освіті (3,6%).

У професійному розрізі найбільший попит роботодавців Вінниччини (23,5%) спостерігається на водіїв, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, дорожніх робітників, токарів. Шукають також і кваліфікованих робітників з інструментом (18,9%): швачок, в’язальників схемних джгутів, кабелів та шнурів, слюсарів-ремонтників, пекарів, електромонтерів, електрогазозварників тощо. Затребуваними є також професіонали (14,3%) інспектори (пенітенціарна служба), економісти, психологи, перекладачі, спеціалісти державної служби (місцевого самоврядування), вчителі, лікарі. Крім того, 11,2% від загальної чисельності поданих роботодавцями вакансій складають некваліфіковані працівники: підсобні робітники, робітники з благоустрою, вантажники, прибиральники, сторожі, комірники, кухонні робітники, двірники.

 

Важче знайти роботу представникам таких професій як укладальники-пакувальники, робітники фермерського господарства, комірники, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, діловоди, трактористи, секретарі, дорожні робітники.

 

Станом на 30 травня для 150 безробітних, які на останньому місці роботи працювали укладальниками-пакувальниками, була 1 вакансія, а для 1774 безробітних продавців продовольчих та непродовольчих товарів – всього 202 вакансії.

 

«Якщо ви шукаєте роботу, радимо підписатися на телеграм-канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості» за посиланням https://t.me/worknowdcz», – зазначають в службі зайнятості

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin