Наверх

Міський голова Сергій Моргунов звернувся до вінничан у День Європи

Сьогодні, у Днь Європи, міський голова Сергій Моргунов звернувся до вінничан. На сторінці у фейсбуці та у телеграм-каналі він написав, що День Європи – це не просто улюблена міська традиція, це об’єднання навколо спільних цінностей, розуміння нашого теперішнього і майбутнього.

 

Очільник громади наголосив, що українці зробили свій європейський вибір – «за» демократію, свободу, право на власну ідентичність. І тепер зі зброєю в руках захищають свою країну і свій вибір від російських варварів.

 

«Сьогодні ми не відзначаємо День Європи всім містом, але вся Європа – з нами! На Майдані Незалежності майорять прапори європейських держав – і ми справді ніби відчуваємо присутність наших друзів тут, у Вінниці. І ця неймовірна підтримка додає упевненості, що найбільша європейська країна звільнить кожен міліметр своєї території і відродиться, як фенікс. І тоді ми будемо разом святкувати нашу українську Перемогу, нашу європейську Перемогу! І на День Європи на вулицях нашого чудового міста буде знову море посмішок і позитиву. Дякую кожному вінничанину і кожній вінничанці за те, що наполегливо наближаєте цей день! З Днем Європи, друзі! Слава ЗСУ! Слава Україні!» – наголосив Сергій Моргунов.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin