Наверх

Асоціація органів самоорганізації населення робить все можливе, щоб Вінниця залишалася охайною

Чистота та порядок – це те, що передусім відзначають вінничани та всі, хто перебувають у нашому місті. Такого результату вдається досягати не лише завдяки зусиллям комунальних служб, а й небайдужості самих жителів громади. Яскравим прикладом такої синергії є прибирання приватного сектору та прибудинкових територій Вінниці. Об’єднатися людям для проведення весняної толоки допомогла Асоціація органів самоорганізації населення.

 

«Від початку війни ми працюємо в умовах обмеженого фінансування, тому дуже важливий внесок самих людей. До весняної толоки долучилися квартальні комітети та комітети мікрорайонів, працівники Асоціації та усі небайдужі. Наразі вони продовжують підтримувати порядок на своїх територіях: викошують траву, прибирають дитячі майданчики і зелені зони загального користування», – розповіла голова Асоціації органів самоорганізації населення Наталія Панчук.

 

Нагадаємо, у Вінниці створено 13 квартальних комітетів та 7 комітетів мікрорайонів, на території приватного сектору розташовано майже 24 тисячі будинковолодінь, в яких проживає понад 90 тисяч громадян.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin