Наверх

Малозахищеним громадянам у Вінниці почали роздавати продуктові набори

Представники департаменту соціальної політики, центру соціальних служб та Територіального центру соціального обслуговування почали роздавати продуктові набори для малозахищених категорій громадян. В пакунку два кілограми кукурудзяної крупи, кілограм цукру та борошна, сухе молоко, олія та овочево-м’ясна тушонка. Допомогу організували за сприяння Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Продукти, закуплені в українських підприємств, передали швейцарські партнери у рамках гуманітарної місії. Це стало можливим завдяки угоді, яку зі швейцарською стороною підписав міський голова Сергій Моргунов.

 

«Під час воєнного стану місто підтримує не тільки внутрішньо-переміщених осіб, а також малозахищених вінничан. Ми розпочали видачу продуктів для людей з інвалідністю першої групи, багатодітним сім’ям, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Також важко хворим дітям, підопічним Територіального центру, які потребують послуг обслуговування у себе вдома та недієздатним особам, які перебувають під опікою. Взагалі плануємо забезпечити близько 5 000 продуктових наборів», – говорить директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Один з таких пакунків отримала підопічна Терцентру Людмила Петрівна, якій 85 років. Соціальну співробітницю називає «сестричкою». Кожного тижня чекає коли до неї прийдуть, щоб поговорити, дізнатись останні новини, отримати увагу та допомогу. Також Людмила допомагає переселенцям, які оселились у її будинку.

 

«Я вдячна, що про мене піклуються. Мені було 5 років, коли розпочалась Друга світова війна і я ніколи не думала, що переживу це ще раз. Молюсь за наших захисників. Хочу, щоб всі пишались своєю країною, бо кращих людей ніж в Україні – немає», – каже Людмила Петрівна.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin