Наверх

Вінниця прийняла 13 підприємств із зони бойових дій

Вінницький муніципалітет продовжує працювати з бізнесом із постраждалих регіонів, який шукає майданчики для переміщення. Громада вже прийняла 13 підприємств з Маріуполя, Києва, Харкова, Дніпра. Про це повідомляє у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

 

Очільник міста зазначив, що це підприємства таких напрямків діяльності, як: машинобудування; виробництво холодильного та вентиляційного обладнання; логістика, вантажні перевезення; виробництво медичного і косметичного устаткування; оптова торгівля елементами кріплення та виробництво зонтів, шатрів, тентів, павільйонів.

 

«Частина з них вже розпочала перевезення обладнання. Також триває підготовка приміщень до його розміщення», – говорить Сергій Моргунов.

 

Міський голова додав, що деякі підприємства переїжджатимуть разом з робітниками, додатково набиратимуть персонал і серед місцевих спеціалістів.

 

«Щоб налагодити нормальну роботу на новому місці, знадобиться не день і не два. Це тривалий процес. І наша команда зробить усе необхідне, щоб підтримати кожну компанію», – зазначає міський голова.

 

Крім того, очільник міста повідомив, що наразі працюють з переліком, який складається з 91 підприємства.

 

«Економіка має працювати. В умовах війни – це ефективний щит, який також тримає оборону країни. Все буде Україна!» – наголошує Сергій Моргунов.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin