Наверх

Ціни на продукти першої необхідності у Вінниці контрольовані

У всіх магазинах Вінницької громади ціни на продукти першої необхідності контрольовані. Інформація з соціальних мереж, що вони виросли подекуди в рази, – фейкова. У департаменті адміністративних послуг міської ради зазначають, що продуктові магазини у Вінниці працювали і будуть працювати. І ціни на продукти та товари першої необхідності ніхто не дозволить піднімати. Про це повідомляє міська рада.

«Була проведена робота з власниками найбільших торгових мереж і магазинів. Ми звернулись до їх керівників щодо недопущення підвищення цін на продукти, зважаючи на ситуацію. Бо під час війни це нічим не краще за звичайне мародерство. Дійсно, було кілька випадків за ці дні, коли ціни на товари першої необхідності у місті необґрунтовано піднімали. До нас звернулись вінничани, ми одразу відреагували, поговорили з бізнесом і пояснили, що спекуляції не допустимо. У соцмережах поширюють інформацію, що ціни на харчі в деяких великих мережах зросли на 200-400%, але це фейк. Дійсно, ціни могли трохи підняти, але точно не в рази. Тут варто зрозуміти, що в теперішній ситуації змінилась логістика доставки товарів, зросли ціни на пальне та в деяких випадках змінилась відпускна ціна від виробника. Підприємці не зможуть працювати у збиток, їм тоді простіше взагалі закритись», – розповідає директорка департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук.

 

Ірина Копчук додає, що продуктами харчування наразі місто в повній мірі забезпечене, тож вінничанам не варто панікувати через це та хвилюватись.

 

Крім того, жителів Вінниці просять при розрахунках по можливості користуватись банківськими картками. Це дозволить прискорити роботу касирів та зекономити час містян. А також зменшити навантаження на працівників, які підкріплюють банкомати готівкою. У більшості торговельних закладів розрахунок за товар як безготівковий, так і готівковою.

 

Нагадаємо, вінницькі магазини, банки, аптеки та заправки – працюють. Ціни на продукцію першої необхідності у продуктових магазинах контролюються.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin