Наверх

Для того, щоб зміцнити сили тероборони та посилити соціальний захист населення виділили 69 млн грн

Сьогодні, 25 лютого, під час чергової сесії Вінницької міської ради депутати ухвалили важливі рішення в умовах воєнного стану. Зокрема, виділили 69 млн грн, щоб зміцнити сили територіальної оборони, закупити медикаменти для вінницьких лікарень та посилити соціальний захист населення. Про це повідомляє міська рада.

 

«25 млн грн спрямуємо на потреби тероборони, 5 млн з них – на забезпечення належних умов в місцях дислокації. 1,5 млн грн виділили на підтримку підрозділів силового блоку, які здійснюють протидію диверсійно-розвідувальних групам ворога. 22,5 млн грн виділили для формування додаткового резерву медикаментів та ЗІЗів для наших лікарень та потреб підрозділів ТрО. 20 млн грн – для підготовки місць розміщення для евакуйованих з інших міст, забезпечення їх харчуванням, одягом тощо», – зазначає Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Також очільник міста додає, що під час сесії ухвалили рішення щодо створення департаменту цивільного захисту міської ради, який дозволить швидко та якісно відпрацьовувати рішення у надзвичайних ситуаціях.

 

«Враховуючи, як наша армія боронить нашу землю – ми відстоїмо Україну. Перемога буде за нами. Ми згуртовані, як ніколи!», – наголошує Сергій Моргунов.

Переглянути відео можна за посиланням: https://fb.watch/bovUGhQya5/

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin