Наверх

Вінницькі третьокласники вивчатимуть курс «У міста є я»

Наступного навчального року третьокласники комунальних закладів «Вінницька початкова школа №5» та «Вінницька гуманітарна початкова школа №25» опановуватимуть курс «У міста є я». Про це повідомляють на сайті міської ради. 

 

Школярі матимуть змогу обговорити безліч питань. Серед них: як мешканці керують своїм містом, як не потонути у смітті і чому варто його сортувати, звідки вода у крані та чому потрібно економити тепло? 

Мета курсу – ознайомити маленьких вінничан із системою управління та процесами життєдіяльності міста. У результаті діти зможуть сформувати правильне уявлення про те, як працює місцева влада, що таке міський бюджет і як його наповнюють, чому безпека важлива та як долучитися до прийняття рішень.

 

Навчання проходитиме за однойменною книгою Ірини Озимок у межах вивчення інтегрованого навчального предмета «Я досліджую світ».

 

«Курс «У міста є я» розкриватиме такі важливі питання, як роль людини у розвитку свого міста, відповідальність та вплив кожного жителя на процеси діяльності міської інфраструктури, а також заохочуватиме юних громадян до участі в якісних змінах свого міста, громади та держави», – говорить директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Навчальний курс запровадили в рамках глобальної ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Громада, дружня до дітей та молоді». 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin