Наверх

У Вінниці на вул. 600-річчя побудують муніципальний будинок

Виконком міської ради визначив дев’ятий об’єкт Програми «Муніципальне житло» 17 лютого. Багатоквартирний житловий будинок з підземним паркінгом зведуть на вул. 600-річчя. 

 

Доповнили також категорії людей, які можуть долучитись до цієї програми. Тепер таку можливість отримали учасники бойових дій, які проходили військову службу в Афганістані – про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

 

Під час засідання виконавчого комітету прийняли два важливих рішення, які стосуються продовження Програми «Муніципальне житло».

 

«Поширюємо дію програми «Муніципальне житло» на учасників бойових дій в Афганістані. На зустрічі з ветеранами Афгану у понеділок ми домовились, що опрацюємо таку можливість, адже люди готові долучатися до програми, і ми маємо їх підтримати. І сьогодні рішення затвердив виконком міської ради», – каже міський голова Сергій Моргунов.

 

Очільник міста розповів, що також визначили новий об’єкт програми – це буде будинок на вул. 600-річчя.

 

«Вінничани вважають муніципальне житло оптимальним варіантом поєднання ціни та якості. І за тринадцять років уже 805 вінницьких родин стали мешканцями муніципальних будинків. А це – наші медики, вчителі, атовці, люди з інвалідністю, чорнобильці, багатодітні та молоді сім’ї та інші категорії», – додав Сергій Моргунов.

 

Ці зміни до Програми «Муніципальне житло» буде розглядати депутатський корпус Вінницької міської ради на сесії, яка відбудеться у березні.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin