Наверх

Померла акторка театру Садовського, народна артистка Лідія Бєлозьорова 

Перестало битися серце української акторки театру та кіно, народної артистки України Лідії Бєлозьорової. Вона з 1972 року грала на сцені Вінницького театру імені Садовського. 

 

Вінницький театр імені Садовського зазнав страшенної втрати, повідомили на сторінці театру 15 лютого.

 

«Пішла в засвіти народна артистка України, майстриня сцени, улюблениця тисячі глядачів Лідія Олексіївна Бєлозьорова…

Майже 60 років на сцені, 50 з яких служила у Вінницькому театрі. Талановита красуня з чарівним голосом не могла не викликати захоплення глядачів, режисерів й колег по сцені. Ролі просто сипались. А вона благословляла своїх героїнь.

Лідію Олексіївну завжди вабили образи жінок, обдарованих великою життєвою силою. Мона, Наталка Полтавка, Мірандоліна, циганка Аза, Одарка, Голда, Ханума, Дульська, Любов Хведорівна, Мраселіна, Вронська, Мавра, Бобренчиха, Альба… Їх до двох сотень… Та й хто забуде її ролі в кінокартинах «Пропала грамота» та «Веселі Жабокричі», які увійшли до Золотого фонду України…

Осиротіли… Висловлюємо співчуття родині… й усім нам, хто любив, підтримував, розумів, аплодував і дарував квіти… Акторці, матусі, бабусеньці, сестрі, подрузі, колезі Вічна память і Царство Небесне…», — йдеться у повідомленні.

 

Довідка:

Лідія Бєлозьорова народилася 31 березня 1945 року в Херсоні. З 1972 року грала на сцені Вінницького музично-драматичного театру імені Садовського.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin