Наверх

Площу перед ДонНУ перейменують на «Трояндову»

Вінничанка Катерина Лапчевська зареєструвала петицію, в якій просить перейменувати майданчик перед головним корпусом Донецького національного університету імені Василя Стуса, по вулиці 600-річчя, 21 на «Трояндову площу».

 

За словами авторки петиції, така ідея є символічною, адже поруч із корпусом університету знаходиться кована троянда, яку подарувала Вінниці родина університету щоб подякувати місту та вінничанам за теплий прийом.

 

15 лютого Вінницька міська рада відповіла на петицію. У мерії зазначили, що пропозицію взяли до уваги та передали на розгляд Ради з питань історії культурної спадщини та топоніміки.

 

«З метою підвищення ефективності міської політики у сфері публічної історії, надання консультаційної підтримки, проведення наукових досліджень, а також вивчення пропозицій територіальної громади в питаннях, які стосуються історії, культурної спадщини та топоніміки, створено Раду з питань історії культурної спадщини та топоніміки Вінницької міської територіальної громади (далі – Рада), відповідно до рішення виконавчого комітету від 13.10.2016р. №2344 зі змінами. Ваша пропозиція взята до уваги та передана на розгляд Ради. Про результати розгляду та прийняття рішення Вас буде повідомлено додатково», – йдеться у відповіді на петицію.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin