Наверх

У Вінниці триває чемпіонат міста з волейболу 

Відкритий чемпіонат міста з волейболу серед жіночих команд стартував 14 лютого. У змаганнях беруть участь жіночі збірні з ВДПУ ім. М. Коцюбинського, ДонНУ ім. В. Стуса, Вінницького транспортного коледжу, Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій, МДЮСШ №3 та обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

 

Головна мета змагань – популяризувати волейбол на території Вінницької громади, підвищити спортивну майстерність волейболістів та пропагувати здоровий спосіб життя.

 

«До складу кожної команди входить 12 гравців. Ігри проводять в партіях, за результатами яких збірні отримують очки. Їх нарахування проводиться за системою – кожна виграна партія – одне очко. Змагання серед жіночих команд проходять у два кола. Спершу вони грають на своїй території, а потім – на території команди-суперниці. Після двох кіл переможця визначають за більшою кількістю набраних очок», – каже головний суддя чемпіонату міста з волейболу серед жіночих команд сезону 2021-2022 років Володимир Поліщук.

 

Чемпіонат Вінниці з волейболу серед жіночих команд сезону 2021-2022 років організував комітет по фізичній культурі і спорту міської ради. Змагання триватимуть до третього квітня.

 

Команда-переможець та команди-призери змагань отримають грамоти, медалі та кубки від комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради. Також кращих гравців відзначать у трьох номінаціях: «Кращий зв’язуючий», «Кращий нападник» та «Кращий різносторонній гравець».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin