Наверх

Рівень епіднебезпеки у певному регіоні впливатиме на розмір субсидії

Розмір субсидії залежить не тільки від складу домогосподарства, розміру доходів і набору комунальних послуг та тарифів на них, але й від рівня епідеміологічної небезпеки у конкретному регіоні.

 

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

 

Розмір субсидії розраховують щомісяця, виходячи зі встановлених цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та соціальних нормативів користування послугами, що затверджені постановою Уряду.

 

При цьому, в період карантину для регіонів із встановленим «червоним» рівнем епідеміологічної небезпеки окремі соціальні нормативи, на які розраховується субсидія (користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води), збільшуються на 50%, адже люди більше перебувають вдома, внаслідок чого зростає споживання цих послуг. Відповідне збільшення відбувається в розрахунку на місяць незалежно від кількості днів, протягом яких діяв «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки.

 

Враховуючи, що в січні в більшості областей не було «червоного» рівня епіднебезпеки, розрахунок житлових субсидій проводився в цих областях без збільшених соціальних нормативів. Це вплинуло на визначення розміру субсидії, порівняно з груднем минулого року, коли такий рівень діяв майже у всіх регіонах.

 

Оскільки розрахунок житлової субсидії проводиться до 25 числа поточного місяця, якщо «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки встановлено після здійсненого розрахунку, відповідні донарахування будуть проведені в наступному місяці.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin