Наверх

Реанімаційні відділення «ковідних» лікарень завантаженні на 72%

Станом на сьогодні, 11 лютого стаціонари «ковідних» вінницьких лікарень завантажені на 52,9%, а реанімаційні відділення – на 72%. Наразі у стаціонарах лікарень з коронавірусною хворобою перебуває 312 дорослих пацієнтів та 16 дітей.

 

Міська рада повідомляє, що наразі на ковід хворіє 7 425 містян. Під контролем сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні перебуває 7 148 вінничан зі встановленим діагнозом COVID-19.

 

За минулу добу зафіксували 285 нових підтверджених випадків коронавірусу. Померли троє містян. На стаціонарному та амбулаторному лікуванні від COVID-19 перебувають й діти:

 

«У Вінницькій міській територіальній громаді за минулу добу на COVID-19 занедужали 14 маленьких вінничан. На стаціонарному лікуванні у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні перебуває 16 дітей. До цього закладу госпіталізують дітей зі встановленим діагнозом COVID-19, які проживають у Вінницькій міській територіальній громаді. Під контролем сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні нині перебуває 476 маленьких вінничан, у яких легкий або безсимптомний перебіг коронавірусної хвороби», – розповідає заступниця директора департаменту охорони здоров’я міської ради Світлана Стефанкова.

 

За минулу добу «антиковідними» вакцинами імунізувалось 630 вінничан. Повний курс щеплень пройшли 152 576 людей, а це – 50,9% від дорослого населення громади. Бустерну дозу зробили 6 300 людей.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin