Наверх

Депутатки УСГ прокоментували відкриття нового корпусу садочка №16

Депутатки Вінницької міської ради від політичної партії “Українська стратегія Гройсмана” Катерина Поджаренко та Лілія Дишкант прокоментували відкриття нового корпусу садочка №16 у Вінниці. 

Дошкільний заклад №16, що за адресою Миколи Зерова,12, складається з двох корпусів. Нещодавно завершилась реконструкція першого з них, який побудували ще у 1936 році. Стару двоповерхову будівлю знесли. Новий корпус фактично збудували з нуля. Тепер оновлений корпус має додатковий – третій поверх, завдяки чому збільшилась загальна потужність закладу – з 12 до 15 груп.

 

«Як працівник освіти, вважаю що такі події в нашому місті є одними із найбільш знакових і важливих! Такими закладами ми дійсно можемо пишатися! Дуже приємно, що найважливішим пріоритетом для міського голови та депутатського корпусу є саме заклади освіти!!», – прокоментувала депутатка партії УСГ Катерина Поджаренко. 

Нагадаємо, минулого року у Вінницькій міській територіальній громаді відкрили два нові садочки – у мікрорайоні Тяжилів та у Вінницьких Хуторах.

 

«Ми часто чуємо, що Вінниця – найкомфортніше місто України, вже сьомий рік поспіль. Якщо говорити фактами, то тільки у мікрорайоні Тяжилів-вул. Максима Шимка  за останні роки відкрили три нових садочки. Тому рейтинг найкомфортнішого міста, ми посідаємо не просто так. Це підтверджується фактами, що стосується і освіти, і просторового розвитку, і інших напрямів. Все це ми досягли завдяки наявності Стратегії 3.0, яку було розроблено всією командою міського голови та активними мешканцями Вінниці», – коментує депутатка Вінницької міської ради Лілія Дишкант.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin