Наверх

У Вінниці пройшов чемпіонат міста з лижних перегонів

Чемпіонат для вінничан організували комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради спільно з Вінницьким відокремленим осередком всеукраїнської громадської організації «Спілка любителів лижних перегонів України». Участь у змаганнях взяли понад 70 вінничан різного віку. Найменшому лижнику 9 років, найстаршому – 74. 

 

Учасники перегонів змагалися на різних дистанціях: від 500 м до 5000 м.

 

«Загалом за медалі і грамоти на чемпіонаті боролися 78 вінничан. Ставали на лижі діти, підлітки, молодь та пенсіонери. Вони спритно проходили дистанції та показали гарні результати. Головна мета змагань – популяризувати лижний спорт на території Вінницької громади, залучати до активного відпочинку дедалі більше містян та пропагувати здоровий спосіб життя», – каже голова Вінницького відокремленого осередку всеукраїнської громадської організації «Спілка любителів лижних перегонів України» Юрій Йолтуховський.

 

Переможцями чемпіонату стали 18 вінницьких лижників. Вони отримали грамоти, кубки та подарунки від комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради та Вінницького відокремленого осередку ВГО «Спілка любителів лижних перегонів України».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin