Наверх

Вінниця бере участь у проєкті «Діалоги для міських змін» 

Вінницька міська територіальна громада бере участь у міжнародному проєкті українсько-німецькій мережі міст – «Діалоги для міських змін (D4UC)». Про це повідомляє міська рада.

 

Фахівці Інституту розвитку міст спільно з колегами з Агенції просторового розвитку та департаменту економіки і інвестицій міської ради поділяться досвідом з іншими країнами та розкажуть партнерам про проєкти «Вінницька миля» та «Вулиця Грушевського – спільний простір». 

 

Саме ці проєкти є прикладами можливих трансформацій суспільних просторів відповідно до сучасних потреб міста та його мешканців, де враховані інтегровані підходи міського розвитку.

 

«Суть проєкту – це обмін досвідом між німецькими та українськими містами щодо реалізації трансформацій суспільних просторів. Спілкування відбуватиметься онлайн та офлайн. Основна тема зустрічей – інтегрований розвиток міст на базі оновленої Лейпцизької Хартії місцевого самоврядування. Тобто наші проєкти розглядатимуться крізь призму принципів і засад інтегрованого розвитку, закріпленого у цій Хартії», – каже заступник директора КП «Інститут розвитку міст» Назар Коваленко.

 

Вже у березні відбудеться онлайн-знайомство з німецькими містами-партнерами (Лейпциг, Мангайм, Фрайбург і Боттроп). Обговорення проєктів офлайн пройде наприкінці березня у Львові.

 

«Важливим компонентом у роботі Інституту розвитку міст є вивчення міжнародного досвіду та доопрацювання стратегічних для Вінницької громади проєктів у співпраці із закордонними консультантами та експертами. Особливо це стосується просторових рішень, адже там треба врахувати безпекові та екологічні питання, зручність для усіх користувачів, привабливість території та довгострокове використання. Щиро радіємо, що маємо нагоду бути в мережі «Діалоги для міських змін (D4uC)» та представити і удосконалити проєкт «Вінницька миля», – зазначила директорка КП «Інститут розвитку міст» Валентина Ткачук.

 

Окрім Вінниці, участь у проєкті «Діалоги для міських змін (D4UC)» беруть Чернівці, Львів та Київ. Співпраця реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) за дорученням BMWSB.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin