Вінниця
19.04.2024
4.93° C
Вгору

Легкоатлет з Вінниччини встановив рекорд України на Чемпіонаті з легкої атлетики

Легкоатлет з Вінницької області Антон Нагорняк виборов «золото» на змаганнях з семиборства на юнацькому Чемпіонаті Україні з легкої атлетики в приміщенні, а також встановив новий рекорд України, заробивши 4994 очки.

Про це йдеться на сайті Федерації легкої атлетики України.

Окрім Антона Нагорняка, на цьогорічних змаганнях відзначились ще двоє легкоатлетів з Вінницької області.

Друге місце на змаганнях з семиборства здобув Віктор Іванов, а Максим Лебедюк виграв кваліфікацію зі штовхання ядра з особистим рекордом (15.91 м). Згодом, у фіналі, атлет поліпшив свій результат і посів перше місце з досягненням у кар’єрі – 16,15 м.

Чемпіонат відбувався в Сумах протягом 4-6 лютого. Загалом, в змаганнях взяли участь 559 атлетів з усіх областей України. В командному заліку серед регіонів Вінниччина стала шостою.