Наверх

Кількість амбулаторних хворих на COVID-19 у Вінниці зросла в шість разів 

Станом на сьогодні, 31 січня, у Вінницькій міській територіальній громаді на коронавірус хворіє 6 691 людина. Під контролем сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні перебуває 6 439 містян із встановленим діагнозом COVID-19, у яких переважно легкий або безсимптомний перебіг хвороби. Медики констатують, що за січень кількість амбулаторних хворих зросла у шість разів. Реанімаційні відділення завантажені на 74 %, а стаціонари – на 62,4 %.

 

За останню добу від ускладнень коронавірусної хвороби померли четверо людей, а загалом за січень зареєстровано 70 летальних випадків серед мешканців Вінницької громади від COVID-19.

 

«Впродовж січня ми спостерігали стрімке зростання кількості випадків коронавірусу. Нині Україною шириться новий штам «Омікрон», він передається в рази активніше та інфікує швидше за попередні штами. Саме зараз ми маємо пік захворюваності, а на спад слід очікувати не раніше ніж за два-три тижні. Ця хвиля захворюваності відносно легша за попередні, але у групі ризику перебувають люди, які не вакцинувались та люди, що мають хронічні захворювання. Якщо людина молода та відносно здорова, вона одужує за десять днів. А от люди, які мають підвищений тиск, ішемічну хворобу серця, ожиріння, цукровий діабет, ниркову недостатність, – в них загострюються хронічні хвороби і перебіг ковіду набагато важчий. Нині людям з групи ризику варто особливо дбати про своє здоров’я та менше контактувати з оточуючими. Тільки так можна вберегтись від зараження коронавірусом», – говорить директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

 

За словами Олександра Шиша, щоб вберегтись від цієї хвороби, потрібно дотримуватись санітарних правил та карантинних вимог і обов’язково вакцинуватись.

 

За минулі вихідні антиковідними вакцинами імунізувались 411 вінничан. Повний курс щеплень пройшли 150362 людини, це – 50,1% від дорослого населення громади. Станом на сьогодні першою або двома дозами щепились 158006 (52,7%) мешканців Вінниці. Бустерну дозу зробили 3795 людей.

 

Щоб отримати інформацію про роботу центрів та пунктів вакцинації Вінницької міської територіальної громади, слід перейти за посиланням https://vmr.gov.ua/vaktsynatsiia#3

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin