Наверх

Для вінницької лікарні придбали томограф на 160 зрізів

Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги – потужний центр з надання екстреної та невідкладної хірургічної допомоги як жителям міста, так і всім громадянам, які цього потребують. Усі її відділення працюють в ургентному режимі цілодобово, без вихідних і святкових днів.

 

Хірурги щодоби роблять близько 40 операцій, а на стаціонарному лікуванні тут знаходиться понад три сотні хворих. 

 

Допомога надається завдяки взаємодії усіх підрозділів.

 

Після завершення повної реорганізації лікарні, яка пов’язана із добудовою нового корпусу, зміниться розташування певних підрозділів, внутрішній маршрут пацієнта та алгоритм дій медперсоналу. Це все відбувається дуже поступово, обдумано і виважено, оскільки лікарня цілодобово працює в режимі надання медичної допомоги людям у важких станах, і будь-який збій в системі роботи закладу може вартувати комусь життя. 

 

Наразі роботу цієї медичної установи підсилив комп’ютерний томограф, який розміщений і працює в новому корпусі лікарні ШМД.

 

«Це сучасний апарат на 160 зрізів, що дає нам змогу, проводити сучасну необхідну діагностику патологічних станів, які є у пацієнтів. Як наслідок, маємо скорочення часу дослідження, зменшення витрат контрастної речовини та збільшення діагностичної достовірності, – розповідає медичний директор КНП «Вінницька міська клінічна лікарня швидкої допомоги» Богдан Трохименко. – Нещодавно до нас була госпіталізована молода дівчина, яка була травмована внаслідок пожежі в заміському комплексі “Батерфляй”. Пацієнтку обстежували на КТ в післяопераційний період, тому що в неї були такі травми, які потребували динамічного нагляду і контролю з допомогою спіральної комп’ютерної томографії. Дівчина отримувала повний комплекс медикаментозної терапії, консультації суміжними фахівцями, включаючи торакального хірурга, нейрохірурга, хірурга, травматолога. Дякуючи Богу її життя врятоване!».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin