Наверх

Стаціонари «ковідних» лікарень завантажені майже на 42%

За минулу добу у Вінниці зафіксували 50 нових випадків коронавірусу. Стаціонари вінницьких «ковідних» лікарень завантажені на 41,9%, реанімаційні відділення – на 62%. Зокрема за минулу добу зафіксували 50 нових випадків коронавірусу у Вінниці. Від ускладнень померла одна людина. Про це повідомляє міська рада. 

 

«На новорічні та різдвяні свята у Вінниці сплеску захворювання на коронавірус не було, а ось після свят, цілком ймовірно, що кількість захворілих  збільшиться. Адже люди частіше зустрічалися і не завжди дотримувались елементарних правил особистої гігієни та нехтували карантинними вимогами. Саме тому може зрости кількість захворілих на COVID. Я вкотре наголошую, не можна займатись самолікуванням.  Як тільки погіршується самопочуття, слід одразу звертатись до сімейного лікаря за консультацією, адже коронавірус поширюється дуже швидко.  Щоб зупинити його, потрібно носити маску, провітрювати приміщення, дотримуватися соціальної дистанції, а головне – вакцинуватися», – каже директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

 

Щодо вакцинальної кампанії, то за минулі вихідні антиковідними вакцинами імунізувались 260 вінничан. Повний курс щеплень пройшли 144 250 людей, це – 48,1% від дорослого населення громади. Нині першою або двома дозами щепились 154 566 (51, 5%) мешканців Вінниці.

 

Щоб отримати інформацію про роботу центрів та пунктів вакцинації, слід перейти за посиланням https://new.vmr.gov.ua/vaktsynatsiia#3

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin