Наверх

Вінницькі вчителі змагалися у турнірі з настільного тенісу

Уже дев’ятий рік поспіль у Вінниці проводять тенісний турнір серед вчителів. Традиційно він проходить у 23 школі. Освітяни цієї школи – ініціатори змагань. Цьогоріч турнір тривав упродовж 4-5 січня. Участь у змаганнях взяли понад 50 педагогів. Про це повідомляє міська рада.

 

«Якщо ти хочеш чогось навчити дітей, маєш бути зразком – це золоте правило педагога. У турнірі вчителі на власному прикладі показують дітям, що потрібно займатися спортом та вести здоровий спосіб життя. Участь у змаганнях взяли викладачі різних предметів. Кількість охочих позмагатися з колегами за тенісним столом щороку збільшується», – каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

 

Настільний теніс тренує не лише тіло, а й мозок.

 

«У залі грають представники шкіл, які професійно тенісом не займаються. Це досить непроста гра, потрібно мати хорошу реакцію, бути вправним. Нам подобається збиратися ось так з колегами і брати участь у спортивному житті міста», – сказав вчитель трудового навчання школи-гімназії №30 Роман Полішвайко.

 

У командному заліку першими стали вчителі школи №19. Друге місце посіли педагоги школи №18, третє – школи №20.

 

Переможців змагань нагородили грамотами, медалями та преміями.


Довідка:
Організатори турніру – Вінницька міська організація Профспілки працівників освіти і науки, департамент освіти Вінницької міської ради та депутати Вінницької міської ради.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin