Наверх

Вифлеємський вогонь Миру привезли до Вінниці

Лампадку з Вифлеємським вогнем Миру привезли до Вінниці 29 грудня та поставили у холі міської ради. Впродовж новорічно-різдвяних свят всі охочі зможуть запалити від нього свічку та принести її до своєї домівки.

 

Більше ніж  20 років у світі проходить міжнародна щорічна скаутська акція до Різдва Христового – Вифлеємський вогонь Миру. Він – як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи людей напередодні Різдва.

 

Представники Національної скаутської організації «Пласт» передали лампадку з Вифлеємським вогнем Миру заступниці міського голови Галині Якубович.

«Ми вдячні представникам організації «Пласт» за те, що вони традиційно, з року в рік, привозять  Вифлеємський вогонь до Вінниці. Кожен вінничанин може прийти і запалити свічку добра, миру, благополуччя, радості, теплоти», – каже Галина Якубович.

SR_09668.JPG

Голова Вінницького осередку організації «Пласт» Лілія Островська розповіла, що Вифлеємський вогонь Миру прибув до Вінниці з Києва. 

«Ми несемо Вифлеємський вогонь Миру різним релігійним громадам, громадським організаціям, установам, – каже Лілія Островська. – Всі охочі можуть запалити свою свічечку від лампадки і взяти її з собою. Не обов’язково, щоб цей вогонь горів дорогою  додому. Можна просто запалити свічку, а потім  загасити її, принести в оселю і  запалити знову. Цей вогонь можна передавати своїм друзям та рідним – від лампадки до лампадки, від серця до серця іде іскорка добра, миру і любові по Україні і по всьому світі».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin