Наверх

Вінницький туристичний хаб стане найбільшим в Україні

Вінницький муніципальний туристичний хаб стане найбільшим в Україні. Уже наступного року там запрацює туристично-інформаційний центр, коворкінг для туристичних стартапів та подієвий простір. Про це повідомляє міська рада.

 

Попри те, що будинок не має статусу пам’ятки, він відіграє важливу роль у загальній фасадній лінії центральної вулиці міста.

 

У будівлі майбутнього турхабу повністю замінили дах і міжповерхові перекриття нежитлової частини, підсилили фундамент, простінки та віконні перемички. Встановили  ліфт для маломобільних груп населення.

 

Найближчим часом завершать роботи з внутрішнього опорядження та підсвітки. А вже з наступного року планується закупити обладнання та встановити елементи благоустрою, щоб створити комфортний та сучасний простір.

 

«Ми зможемо надавати якісні послуги для вінничан і туристів в одній з найпомітніших будівель у Центрі на перетині кількох маршрутів. Впевнений, що це місце доповнить перелік популярних публічних просторів і притягуватиме до себе десятки тисяч відвідувачів щороку», – каже Сергій Моргунов. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin