Наверх

Дві вінницькі школи увійшли в ТОП 50 закладів України

За підсумками Першого Національного рейтингу «Екошкола року», в ТОП 50 кращих закладів України увійшли дві вінницькі школи – №6 та №20. 

 

Для розвитку екокультури та інфраструктури шкіл учасники запроваджували сортування сміття, здавали на переробку вторинну сировину, збирали та передавали на утилізацію небезпечні відходи: батарейки, люмінесцентні лампи, одноразові маски. Облаштовували сортувальні станції, екоцентри, екокуточки відпочинку, літні майданчики для занять, здійснювали соціальне підприємництво для залучення додаткових ресурсів на розвиток екоінфраструктури школи. Також встановлювали станції вимірювання забруднення повітря, інформаційні стенди, вирощували саджанці та висаджували дерева.

 

«Приємно бачити, що наші діти ростуть небайдужими до питань збереження довкілля. Дуже важливо залучати дітей та молодь громади до різних екологічних проєктів. Нагадаю, що у Вінниці є конкурс учнівських екологічних ініціатив «Ековектор», за допомогою якого діти можуть реалізовувати власні ідеї. Школярі Вінницької громади завжди підтримують подібні проєкти та всіляко сприяють збереженню екології», – каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

 

Довідка:

ТОП 50 закладів загальної середньої та позашкільної освіти разом зібрали та здали на переробку  91151 кг макулатури, 10293 кг пластику, 1285 кг тетрапаку. До пунктів приймання передали 21171 кг інших відходів: органіку, плівку, скло, жерстяні та алюмінієві банки, металобрухт, пластикові кришечки, відпрацьовані  батарейки й навіть монетки.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin