Наверх

У Вінниці вже визначили вакцинованого власника Toyota Corolla 

Третій етап розіграшу «Вакцинуйся. Збережи життя» відбувся сьогодні, 17 грудня. Серед 28147 учасників визначили переможця головного призу – автомобіля Toyota Corolla. А також 20 щасливчиків, які отримають телевізори та 20 власників велосипедів.

 

Нагадаємо, участь у акції могли брати всі охочі мешканці Вінницької громади, які протягом вакцинальної компанії отримали повну імунізацію проти Covid-19.

 

Розіграш розпочався рівно о 12 годині. Як і у попередні два етапи, переможців автоматично визначала електронна програма. Спочатку обрали 40 учасників. Претенденти з 1 по 20 номер у списку, отримають телевізори. Ті, хто  під номерами з 21 по 40 – велосипеди.

 

Згідно з інформації, яку у прямому ефірі оприлюднили на вінницькому телеканалі «Віта», власником супер-призу Toyota Corolla став місцевий житель під номером №14143 Смілянець Артур Едуардович. Його, як і решту щасливчиків, які сьогодні отримали телевізори та велосипеди, спочатку перевірять на достовірність проходження повного курсу вакцинації через міський Департамент охорони здоров’я.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin