Наверх

Зовсім скоро оберуть переможця акції «Вакцинуйся. Збережи життя»

Уже 17-го грудня відбудеться фінальний розіграш призів у рамках загальноміської акції «Вакцинуйся. Збережи життя». Учасниками цієї акції стали всі охочі жителі громади, які пройшли повний курс вакцинації від Covid-19 та зареєструвались на сайті Вінницької міської ради на сторінці «Вакцинуйся. Збережи життя».

 

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

 

Хто не встиг долучитись до акції, може до кінця дня, 15 грудня,  зареєструватись на сайті Вінницької міської ради. Також можна звернутись із письмовою заявою до «Прозорого офісу», адміністратор прийме заяву і зареєструє в акції.

 

«Нині до акції долучились 26905 вінничан. Спершу, 17 грудня, будуть розіграні велосипеди та  телевізори. У цьому розіграші 60 вінничан, які вже перемогли у попередніх розіграшах, участі не братимуть. Призи розіграють лише серед тих, хто ще нічого не вигравав. Визначення потенційних переможців, як і під час двох попередніх розіграшів, відбуватиметься автоматично за допомогою міжнародного електронного сервісу шляхом жеребкування. Коли система обере 40 потенційних переможців, конкурсна комісія оголосить їх прізвища і перейдемо до розіграшу суперпризу – автомобіля Toyota Corolla. Попередньо підготуємо список усіх учасників акції для завантаження в систему, а вона автоматично визначить одного переможця», – каже заступник директора департаменту інформаційних технологій міської ради Віталій Сташко.

 

Для участі в акції необхідно перейти за посиланням https://new.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia   та заповнити реєстраційну форму.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin