Наверх

Очільнику міста вручили Почесний знак «Турбота про дітей»

На черговій сесії міської ради, заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Пугачов вручив Вінницькому міському голові Сергію Моргунову Почесний знак «Турбота про дітей». Про це повідомляє Департамент освіти Вінницької міської ради

 

«Стало гарною традицією те, що у Вінниці щороку виділяються кошти на дитяче оздоровлення. Центральний комітет профспілки працівників освіти і науки України заснував найвищу нагороду, яка присуджується меценатам і господарникам саме у цьому напрямку. І сьогодні, за поданням Вінницької обласної організації профспілки, я маю честь вручити нагороду – іменний Почесний знак «Турбота про дітей» міському голові Сергію Моргунову», – каже заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України, голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов.

Очільник міста  зазначив, що отримання цієї нагороди для нього було неочікуваним. 

 

«Я думаю, що в першу чергу ця нагорода стосується всього депутатського корпусу і всієї нашої команди. Ми дійсно досить багато уваги приділяємо дітям, розвитку освіти, в тому числі і продовженню будівництва нових садочків, ремонтів, утеплення закладів. Я дякую також голові обласної державної адміністрації, який останніх півтора року у межах своїх можливостей підтримує нас, наприклад, щодо реконструкції дитячого садочка на вулиці Зерова. Тож ця нагорода – всієї команди і нашої громади», – зазначив Сергій Моргунов.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin