Вінниця
02.10.2023
15.56° C
Вгору

Хлопець з Козятина «намножив» собі чотири «так» на відомому талант-шоу

Вражати усіх феноменальними здібностями прийшов на шоу «Україна має талант« Антон Васалатій з Козятина, що на Вінниччині. 15-річний хлопець за лічені секунди дає відповідь на складні математичні приклади і рівняння, повідомляє Вінниця.info.

 

У суботу, 20 листопада, вийшов 5-й випуск шоу «Україна має талант», у якому Антон вразив зіркових суддів і отримав чотири «так». Хлопець прийшов на шоу аби популяризувати математику, як науку. В майбутньому він мріє стати науковцем.

 

«Я беру участь в різнопланових олімпіадах і конкурсах математичних. Три рази представляв Вінницьку область на Чемпіонаті України з основ рахунку. Це набір тренажерів для усного рахунку, комп’ютер генерує приклади. На екрані є цифри від 0 до 9. І ви просто «клацаєте» мишкою і вводите відповідь. Математика мені подобається тим, що це не просто наука, яка існує лише на папері. Математика – це все, що оточує нас. Він єгипетських пірамід, закінчуючи квіткою. В квітці кількість пелюсток рівна сумі кількості пелюсток в попередніх рядах. І пояснити це доволі важко. Люблю дуже навчатись, щось нове пізнавати», – каже 15-річний Антон.

 

Коли Антон вийшов на сцену до ведучих, він розповів, що рахуватиме усно. На моніторі набирали випадкові приклади, а він давав точну відповідь протягом декількох секунд. Ба більше, у процесі він ще й складав «Кубик Рубіка».

 

Після виступу судді також задали хлопцеві по одному прикладу, на що він швидко дав відповідь і в результаті отримав чотири «так».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin