Наверх

Експоцентр на Соборній замінять на «Business hub»

Замість Експоцентру на Соборній у Вінниці планують створити консультаційний центр для малого та середнього бізнесу – «Business hub». Поки тільки шукають розробника необхідної документації для реконструкції будівлі.

 

Передбачається, що у хабі працюватимуть:

– консультанти, які будуть консультувати підприємців щодо питань бухгалтерії, оподаткування, маркетингу, бізнес-планування та інших питань, які є необхідними для бізнесу;

– окремі адміністратори “Прозорого офісу”, надаючи цільові послуги, які потрібні бізнесу (наприклад, реєструватимуть бізнес тощо).

– Також можливо, в певні часи там будуть працівники міської ради, які також надаватимуть певні послуги, наприклад, працівники архітектури, земельних відносин тощо, – зазначив директор Департаменту.

 

Наразі приміщення за адресою Соборна, 68 орендує Вінницька торгово-промислова палата. Зокрема, в будівлі розташований Експоцентр, де регулярно відбувалися виставки, та кінотеатр імені М. Коцюбинського.

 

Наприкінці цього місяця строк оренди будівлі палатою спливає, і хоча представники попросили подовжити строк оренди на декілька місяців, в подальшому Експоцентру у цьому приміщенні вже не буде, а кінозала кінотеатру не використовуватиметься для кінопрокату

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin