Вінниця
02.10.2023
17.1° C
Вгору

Патрульна поліція запустила чат-бот, який викриватиме збут наркотиків

В Україні запрацював офіційний чат-бот в Телеграмі, який викриватиме збут наркотиків по всій країні. Він має назву DrugHunters (Мисливці за наркотиками).

 

З його допомогою можна анонімно та в декілька кліків повідомити патрульних про виявлення як наркотичних речовин, так і самих закладників. Скористатись чат-ботом можуть усі громадяни у тих містах, де працює патрульна поліція.

 

Щоб залишити заявку про можливе місце закладки чи закладника, достатньо відкрити посилання https://t.me/drughunters_ukraine_bot у своєму Telegram і розпочати діалог.

 

Після старту потрібно вказати такі деталі:

  • населений пункт,
  • адресу, за якою побачили потенційного зловмисника,
  • опис місця, де на думку заявника може бути закладка (труби, клумба, лавочка тощо).

Також для того, щоб правоохоронці швидше виявили закладку, можна надіслати геолокацію та додати фото/відеоматеріали. Після отримання повідомлення про знахідку або ймовірного закладника, патрульні виїжджатимуть на місце і перевірятимуть інформацію.

 

В поліції нагадали, що за правопорушення, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин є відповідальність, яка у залежності від обсягів збуту може бути як адміністративна, так і кримінальна.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin