Наверх

У дворах вінницьких шкіл висадять понад 250 дерев

Шість Вінницьких шкіл долучилися до акції «Зелена хвиля». Зокрема, гімназії №21 та №2, школа №8, фізико-математичний ліцей №17, гуманітарно-естетичний колегіум №29 та КЗ «Стадницька гімназія». Вчора, дев’ятого листопада, шестикласники ліцею №17 висаджували туї, ялівці та ялини разом із заступником міського голови Андрієм Очеретним.

 

«Ще кілька років тому ліцей №17 не мав такої зеленої оази. Тепер заклад має свій впорядкований внутрішній двір, гарні доріжки, майданчик для заняття спортом. А сьогодні  ми тут висаджуємо дерева у рамках акції «Зелена хвиля»: туї, ялівець та ялини. Мета акції – привити дітям любов до природи. Сьогодні ми побачили, що хлопчики та дівчатка із задоволенням саджають дерева. Важливо, щоб ці діти, а це – шестикласники, доглядали за цими рослинами впродовж п’яти років, які їм залишилось навчатись у ліцеї. Потім вони зможуть розповідати, що у 2021 році висаджували ці дерева»., – коментує Андрій Очеретний. 

 

Шестикласнику Артему теж сподобалося висаджувати дерева, сьогодні він робив це вперше.

«Чим більше зелені, тим більше кисню і людям краще дихати.», – каже Артем.

Довідка:

Природоохоронна акція «Зелена хвиля» започаткована у Вінниці в 2017 році за ініціативи міського голови Сергія Моргунова. У цьому році у рамках акції дерева висаджують на території шести закладів освіти. Лісівники допомогли скласти школам проєкти зелених зон на пришкільних територіях.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin