Вінниця
30.03.2023
6.24° C
Вгору

Біля школи №29 оновили спортивний майданчик 

Біля школи №29 на вулиці Київській нова спортивна територія. Реконструкція повністю змінила шкільний стадіон. Усі, хто бачили стадіон до модернізації – помічають істотну різницю. Тепер там замість трав’яного поля та розбитого асфальту – сучасне спортивне ядро зі штучним покриттям. Про це йдеться на сайті міської ради.

 

«Пам’ятаю, як навесні хлопці-воркаутери просили замінити турніки та вирівняти асфальт. Результат реконструкції перевершив їх сподівання. Оновлений стадіон має: футбольне поле 60 м х 35 м, глядацькі трибуни на 180 місць, чотири бігові доріжки, комбінований майданчик для баскетболу та волейболу. Також – сектор для стрибків у довжину, зони для виконання вправ, комплекс тренажерів. Проєкт реалізували за рахунок міського бюджету»., – вказує Сергій Моргунов.

 

Окремий пункт – інклюзивна інфраструктура. До всіх спортивних майданчиків забезпечили безпороговий доступ. Ввечері територія добре освітлена, підключили камери спостереження. Також виконали благоустрій та озеленення території біля шкільного стадіону.

 

Загалом за останні п’ять років на територіях шкіл міста збудували та відреконструювали 24 спортмайданчики та стадіони, переважно – за рахунок міського бюджету. Цього року окрім 29-ої школи, новий майданчик отримала також школа №12. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin