Наверх

Чотири вінницьких школи увійшли в топ-250 кращих шкіл світу

Міжнародну відзнаку «Climate Action Project School of Excellence» отримали 250 шкіл з усього світу. Серед них наші гімназія №6, ліцеї №7 та №17 та школа №33. Оголосили переможців четвертого листопада під час міжнародної онлайн-конференції на тему змін клімату Climate Action Day – щорічного онлайн-заходу, який відвідали 250 000 людей.

Про це повідомляє міська рада. 

 

Команда школи-гімназії №6 представляла Україну й взяла участь у конеренції та в міжнародних переганах із еко-дружніх вчинків. У змаганнях вінницькі активісти увійшлши в топ-20.

«Мені імпонує, що наші діти не просто задумуються про глобальні виклики, а й на власному прикладі показують, що може зробити кожен. Зелене та екологічно чисте місто – один з пріоритетів нашої Стратегії 3.0. А разом з вмотивованою молоддю ми зможемо набагато більше», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Престижну відзнаку давали закладам за результатами їхньої роботі в галузі кліматичної освіти та учнівських рішень щодо екологічних проблем. 

 

Довідка:

Cartoon Network Climate Champions – це ініціатива з підвищення обізнаності про зміни клімату, яка має на меті надихнути дітей братися за щоденні виклики, які можуть значно змінити здоров’я нашої планети. Вона була розроблена у співпраці з WWF (Всесвітній Фонд дикої природи).

Проєкт Climate Action Project – це безкоштовний глобальний освітній проєкт, що залучив  2 700 000 освітян, учнів та студентів із 146 країн і започаткований освітньою некомерційною організацією Take Action Global, що базується в США.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin