Наверх

У Вінницьких закладах освіти продовжують осучаснювати харчоблоки

У школах та садочках нашого міста встановлюють нове кухонне обладнання – пароконвектомати. Їх мають вже 63 міські заклади освіти. Цьогоріч обладнання придбали ще для кількох шкіл. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

 

Їжа, приготовлена на пару, вважається найбільш здоровою, особливо для дітей. Пароконвектомати зберігають смак, поживні речовини продуктів, а також економні в експлуатації. Саме тому їх використовують на професійних кухнях.  

 

«Якісне харчування важливе. Ми впровадили муніципальний проєкт модернізації харчоблоків. І вже обладнали пароконвектоматами 63 міські заклади освіти. Повністю укомплектовані садочки – це був І-ий етап проєкту. Продовжуємо оснащення шкіл – цього року закупили обладнання ще для закладів: № 3, 12, 18, 21, 26, 30, 31, Вінницько-Хутірського ліцею», – зазначив Сергій Моргунов.

 

Також пароконвектомати придбали у чотири садочки, які розміщені на приєднаних територіях (с. Стадинця, Гавришівка, Малі Крушлинці, Писарівка). Таке обладнання встановлять і в харчоблоку новозбудованого Вінницько-Хутірського дитячого садочку.

 

Харчування дітей у дитячих садках та школах Вінниці організовують за системою безпечності та якості НАССР.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin