Наверх

Понад 15 тисяч вінничан зареєструвалися в акції «Вакцинуйся. Збережи життя»

Акція «Вакцинуйся. Збережи життя» стартувала у Вінниці першого вересня. Станом на сьогодні вже 15103 містянина долучились до неї. Перший розіграш призів відбувся 19 жовтня, під час якого розіграли перші 30 призів (15 телевізорів та 15 велосипедів). Наступний – пройде 15 листопада, тоді знову розіграють такий же набір призів.

 

«Участь в акції «Вакцинуйся. Збережи життя» можуть взяти люди, які зареєстровані на території ВМТГ та внутрішньо переміщені особи, віком від 16 років, які пройшли повний курс вакцинації – тобто отримали дві дози антиковідної вакцини. Нині до акції уже долучились 15103 людини. Щоб стати учасником акції, потрібно лише зареєструватися на сайті Вінницької міської ради на сторінці «Вакцинуйся. Збережи життя». Також можна звернутись із письмовою заявою до «Прозорого офісу», адміністратор прийме заяву і зареєструє в акції. Хочу нагадати, що ті, хто не виграли у першому розіграші, не вибувають з акції, а автоматично стають учасниками двох наступних», – розповів директор департаменту інформаційних технологій міської ради Володимир Романенко.

 

Варто зазначити, що працівники виконавчих органів та депутати Вінницької міської ради не можуть брати участь в акції.

 

Аби зареєструватись в акції, необхідно перейти за посиланням https://new.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia

 

Про перший етап розіграшу призів читайте тут.

 

Довідка:

Станом на 4 листопада у Вінниці повністю імунізувалися 82144 містянина, це – 27,4 % від дорослого населення громади. Першою дозою антиковідних вакцин імунізувались 110 465 (36, 8%) мешканців Вінницької міської територіальної громади.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin