Вінниця
29.03.2023
-1.14° C
Вгору

Кожен четвертий житель Вінниці – вакцинований

Міністерство охорони здоров’я України віднесло Вінницьку область до «помаранчевого» рівня епіднебезпеки. До цього область стабільно лишалася у «жовтій» зоні.

 

Кількість охочих долучитися до вакцинації від коронавірусної хвороби більшає, але ситуація з ковідом залишається напруженою. Повний курс щеплень пройшли 78 745 містян, це  –  26,2 % від дорослого населення громади.

 

Про це повідомляє міська рада.

 

«Ситуація дійсно складна. За останню добу у Вінниці зафіксували 125 підтверджених нових випадків коронавірусної хвороби. Семеро людей померли. Вірус не шкодує нікого: ні старих, ні молодих. У стаціонарах міських ковідних лікарень 385 пацієнтів різного віку. Вони здебільшого у важких станах і невакциновані. В реанімаціях нині перебуває 35 хворих. Реанімаційні відділення завантажені на 85%, а стаціонари лікарень – на 70 %», – зазначає директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

 

Врятувати наш регіон від потрапляння до «червоної» зони та посилення карантинних обмежень може лише імунізація. Від початку вакцинальної кампанії дві дози препарату від ковід отримали 78 745 дорослих жителів Вінницької міської територіальної  громади. Першу дозу – 101 970 вінничан.

 

Нагадаємо, у Вінниці від COVID-19 можна щепитись щодня. Вакцинують охочих у Центрах вакцинації та пунктах при ЦПМСД https://new.vmr.gov.ua/vaktsynatsiia#3 

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin