Наверх

Сертифікат на придбання автомобіля вручили учаснику АТО

Напередодні відзначення Дня захисників і захисниць України учасникам АТО/ООС традиційно у Вінниці вручають сертифікати на придбання автомобілів. Цьогоріч такий сертифікат міський голова Сергій Моргунов вручив учаснику АТО/ООС Сергію Схабику. 35-річний вінничанин внаслідок поранень на війні має інвалідність третьої групи.

Про це повідомляє міська рада.

«Напередодні Дня захисників та захисниць України ми відзначаємо героїв, які захищали і захищають нашу країну на Сході. У нас є гарна традиція – захисникам ми вручаємо сертифікат і забезпечуємо фінансами на придбання легкового автомобіля», – зауважив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Сергій Схабик захищав незалежність нашої держави на Сході України впродовж 2016-2017 років у складі військової частини А1445. Він брав участь у бойових діях в районі міста Сєвєродонецьк Луганського області, де внаслідок артилерійського обстрілу отримав мінно-вибухову травму. За мужність та героїзм чоловік нагороджений відзнакою Президента України «За участь в АТО».

«Я рік захищав на фронті нашу державу. І сьогодні отримав сертифікат на придбання авто від Вінницької міської ради. Я особисто хочу подякувати Сергію Моргунову. Приємно, що влада міста не забуває ветеранів війни і всіляко допомагає їм. Це дуже для нас важливо», – каже учасник АТО/ООС Сергій Схабик.

Довідка:

Протягом 2014-2021 років виділено кошти та придбано 15 легкових автомобілів на загальну суму 3, 9 млн грн. Дев”ять автомобілів вручили особам з інвалідністю внаслідок війни – учасникам бойових дій в Афганістані. Шість – особам з інвалідністю внаслідок війни – учасникам бойових дій в зоні АТО/ООС. Це вже сьома автівка, яку придбали до Дня захисників та захисниць України.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin