Наверх

Фестиваль «Майстерня громади» об’днає мешканців з новоприєднаних територій

Відбудеться урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня громади» у Вінниці другого жовтня. Головна мета заходу – об’єднати мешканців та мешканок, особливо з новоприєднаних територій, задля спілкування, обміну досвідом та обговорення ідей для подальшого розвитку громади.

Про це повідомляє міськрада.

Це чудова можливість зустрітися усім разом: активним жителям, громадським організаціям, активістам, представникам Вінницької міської ради та максимально залучити людей у процеси розвитку Вінницької громади.

В програмі: майстер-класи для дітей та дорослих, виступи музичних гуртів, вулична їжа, знайомство з цікавими міськими проєктами, опитування, обговорення, лекції та воркшопи, презентації діяльності громадських організацій та багато іншого. Планується також розіграш цінних і корисних призів для присутніх.

«Майстерня громади – це не просто фестиваль, це об’єднання зусиль влади, громадськості та експертного середовища задля подальшого розвитку Великої Вінниці. Ми вивчали досвід інших міст, де вже багато років поспіль відбуваються подібні заходи, але, звісно, запропонуємо свої родзинки. І перша з них – це локація і вона не в центрі міста, а на Вінницьких хуторах (території, яка приєдналась до Вінниці в рамках децентралізації). З командою Інституту розвитку міст за сприяння Вінницької міської ради та за фінансової підтримки GIZ ми намагатимемось створити для вас ще одну можливість якісно і з користю провести осінній вихідний» – розповідає Валентина Ткачук, директорка КП «Інституту розвитку міст».

Захід відбудеться другого жовтня, о 12:00 на Вінницьких Хуторах (кінцева зупинка 19 А – вул. Ватутіна (ліс), майданчик поблизу лісу).
«Майстерня громади» стартує як пілотний проєкт і в майбутньому буде проводитися на різних локаціях приєднаних територій нашої громади.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin