Наверх

У Вінниці з’явиться 10 сучасних електробусів

Вінницька транспортна компанія підписала договір про співпрацю з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів та готова розпочати процедуру міжнародних торгів.

Про це повідомляє міська рада.

«Згідно з домовленостями, з державного бюджету профінансують закупівлю 7 електробусів, 2 станцій швидкої зарядки пантографного типу та 4 станцій повільної зарядки. Дольова участь громади – 3 одиниці транспорту та по одній зарядній станції кожного типу. Міська рада підтримала проект закупівлі муніципальних електробусів у лютому цього року і послідовно займаємось його впровадженням», – каже Сергій Моргунов.

Екологізація громадського транспорту – один із напрямів роботи міської ради і завдання Стратегії 3.0. Запуск десяти електробусів прогнозовано скоротить шкідливі викиди СО2 на понад 330 тонн в рік.

Варто зазначити, що за результатами щорічного муніципального дослідження, яке проводив Міжнародний республіканський інститут (IRI), 74% опитаних вінничан задоволені транспортною інфраструктурою міста. Це найвищий показник по Україні.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin