Наверх

Вінничани перемогли у Всеукраїнському архітектурному конкурсі

У День народження Михайла Коцюбинського, 17 вересня, у Вінниці презентували проєкти фінального туру Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома».

Про це повідомила Вінницька міська рада.

Перемогу здобув проєкт, створений вінничанами.

В результаті сад музею Коцюбинського, площа з пам’ятником і дитячий майданчик отримають новий вигляд. Цей простір стане не тільки сучасною зоною для відпочинку мешканців та гостей міста, а й концептуальною туристичною локацією, що буде знайомити відвідувачів з постаттю літератора.

«Саме конкурс є інструментом якісної конкуренції серед кращих фахівців з різних міст України. Він дав найкраще, осмислене рішення для реконструкції цієї території. Ми зацікавлені, щоб наше місто виходило на вищий рівень створення публічних просторів, щоб це був не просто оновлений благоустрій, а змістовний простір, людиноцентричний, з хорошим озелененням, комфортний для кожного користувача та користувачки», – каже головний архітектор міста Вінниці  Євген Совінський.

На конкурс було подано 18 заявок від команд з усієї України.

Вчора у саду Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського відбулася презентація конкурсних проєктів фіналістів. Під час заходу організатори розказали про те, як відбувався конкурс, представники журі ділилися своїми враженнями від роботи учасників. А команди, які пройшли до фіналу, представили свої проєкти та поспілкувалися з присутніми.

За рішенням журі, трєте місце посіла команда з Вінниці під шифром МК 1864 (Тетяна Міщук, Ольга Білоус, Олег Матюхов, Ірина Ляпощенко), друге ― проєкт київської команди АА 4706 (Анастасія Пономарьова, Ірина Яковчук, Анастасія Стрижевська, Варвара Ягнишева, Єгор Штефан, Максим Кость), а перемогу здобула ще одна вінницька команда ― ZZ 1908 (Максим Крамар, Олександр Коротких, Ігор Надкерничний, Анна Куртак, Юлія Куцелепа, Марія Смірнова, Сергій Яківчук, Віталій Янковий). Розмір премії за перше місце ― 90 тис. грн, другої ― 80 тис. грн, третьої ― 70 тис. грн.

Крім грошової винагороди, робота, яку визнали найкращою, рекомендована до реалізації!

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin