Наверх

На Кореї збудували нову каналізаційну мережу

У Вінниці тривають роботи з будівництва мереж каналізації. Нещодавно проклали труби на ділянці по вул Грохольських та завершені роботи по 1 провулку Бестужева, що на Кореї. Також триває будівництво по вулиці Кутузова у мікрорайоні Старе місто. Про це повідомляють на сайті міської ради.

«На минулому тижні завершено будівництво мережі каналізації на ділянці по вул. Грохольських. А саме, від 1-го провулку Бестужева до каналізаційно-насосної станції, яку планується збудувати в поточному році по 2-му провулку Бестужева. Тут збудовано 175 метрів погонних мереж каналізації. Також нещодавно завершено й будівництво водовідведення по 1-му провулку Бестужева – збудовано 144 м.п», – каже заступник директора департаменту міського господарства Олександр Зімбовський.

Ці роботи виконувались за програмою співфінансування, де частина коштів надається з бюджету громади, решту – збирають самі жителі цих вулиць. Завдяки будівництву мережі каналізування по 1-му провулку Бестужева та на ділянці по вул. Грохольських у майбутньому близько 70 приватних будинків матимуть можливість доєднатись до нової централізованої мережі.

Також будівництво мереж каналізації ведеться і на Старому місті в квартальному комітеті «Добробут». У цьому році тут прокладено 140 погонних метрів мережі каналізації по вул. Кутузова. Роботи продовжуватимуться.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin